Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche
Bretagne
Centre-Val de Loire
Corsica
Côte d'azur
Hautes-Alpes
Île-de-France
Languedoc-Roussillon
Provence
Tarn
Comomeer
Lazio
Le Marche
Lombardije
Piemonte
Puglia
Salerno
Sicilië
Toscane
Umbrië
Costa Blanca
Costa Brava
Costa Calida
Costa de Almería
Costa De La Luz
Costa Del Sol
Costa Dorada
Ibiza
Algarve
Porto
Zilverkust
Paros
Namen
Oost-Vlaanderen
Essaouira
Marrakech
Wallis
Saly
Griekenland
Zwitserland
Saint-Agrève, Ardeche, Frankrijk, Tournon-Sur-Rhône
12 gasten
6 slaapkamers
2 badkamers
Vakantiehuis
La Maison de Claude is een perfect vakantiehuis voor groepsvakanties. Dit vakantiehuis met privé verwarmd zwembad is omgeven door de natuur en gelegen op slechts 2 km van Saint-Agrève (Auvergne-Rhône-Alpes, Ardèche). Dankzij de centrale ligging biedt de vakantiewoning de ideale uitvalsbasis voor tal van leuke bezienswaardigheden. Het prachtige landschap met zijn talrijke heuvels en valleien dompelen je onder in de unieke sfeer van de Ardèche.
Het vakantiehuis voor 12 personen in de Ardeche werd ingericht in gezellige chalet-stijl. Er werd gedecoreerd met verschillende mooie houtmaterialen en comfortabel meubilair. Gezellige hoekjes en stijlvolle kunstwerken stralen rust en kalmte uit. De slaapkamers werden met zorg ingericht. Eén van de slaapkamers geniet van een zeer ruim privé balkon waar men ten volle kan genieten van een adembenemend uitzicht op omliggende valeien en bossen. In de kelder van de woning werd een volledige ontspanningsruimte ingericht, compleet met cinemaprojector, tafeltennis, darts en pool.
De vakantiewoning met verwarmd zwembad voor 12 personen is omgeven door veel groen op een volledig omheind perceel en biedt een ware oase van rust. Er zijn verschillende terrassen rondom de volledige vakantiewoning, allen genieten ze van een prachtig panoramisch uitzicht. Midden in de riante tuin bevindt zich het verwarmd privé zwembad uitgerust met een rolluik en een houten hek (afmetingen zwembad: 4 m x 8 m, diepte 1,40 m) geopend van april tot oktober. De temperaturen tijdens de, soms warme, zomermanden is zeer gematigd. In deze regio, omgeven door een bergachtige omgeving, zijn de temperaturen zeer aangenaam. Overdag kan het een lekker warme 28 graden zijn, terwijl het 's nachts voldoende afkoelt om zeer goed te kunnen slapen. Hierdoor is airco niet steeds nodig, er zijn wel ventilatoren beschikbaar. In de winterperiode is het er ook zalig te verblijven. Op slechts 15 kilometer is reeds een skipiste Lalouvesc. Andere skipistes liggen allemaal binnen de 25km van het vakantiehuis. Rond de ruime open haard in de grote open lichtrijke living zijn verschillende sofa's waar men helemaal in kan wegzakken met een warme tas thee.
Geniet van vele activiteiten en bezienswaardigheden in de buurt: er zijn verschillende wandelroutes langs het bos die men kan aanvatten vanaf het vakantiedomein, ontdek het prachtig natuurgebied rond de Mont Gerbier, ga zwemmen, windsurfen en zeilen aan het meer van Devesser, of ga mountainbiken op de 'Dolce Via' (mogelijkheid tot verhuur en levering rechtstreeks aan de chalet op aanvraag). Op 20minuten rijden is er een 18-holes golfbaan. Een ideaal huisje om te genieten van goede tijden met familie en/of vrienden.
Privé omheind verwarmd zwembad
Internet WiFi
Omheinde tuin
Panoramisch uitzicht
Groepsvakanties
Golfvakanties
Huisdieren op vakantie
Wintervakantie
koelkast ,
diepvriezer ,
vaatwasser ,
microgolf ,
koffiezet ,
waterkoker ,
toaster ,
wasmachine ,
droogkast ,
tafelvoetbal ,
biljart
terras ,
tuinsalon ,
Omheinde tuin ,
barbecue ,
tuinmeubilair
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.