Bestemmingen
Zoek jouw vakantiewoning

vakantiewoningen gevonden

vakantiehuis-cote-d-azur-grimaud-8-personen

Start je vakantie hier



Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Honden zijn toegelaten
-
+

Filter

Prijs per nacht
Aantal slaapkamers
Slaapkamers (min.)
-
+
Aantal badkamers
Badkamers (min.)
-
+
Zwembad
Omgeving
Extra's
Laadpaal voor elektrische auto
Specials
Tags

vakantiewoningen gevonden

De exacte locatie van de vakantiewoningen wordt na het boeken gedeeld
... ...
m-r-76kukbwwl-y-unspl@orig

Costa Dorada is een prachtige kuststreek in Catalonië en wordt dan ook letterlijk vertaald als de “gouden kust”. Een vakantiehuis met zwembad in de Costa Dorada is pas echt tot rust komen, de ideale esCAPe als je het ons vraagt.

Heb je nood aan een verfrissing die toch net iets anders is dan aan jouw vakantiehuis met privé zwembad, maak dan een bezoekje aan één van de bekende badplaatsen zoals onder andere Salou! In Salou heb je heel wat watersporten die je kan beoefenen in de jachthaven, die dan nog eens perfect bereikbaar zijn vanuit jouw vakantiehuis in de Costa Dorada! Let’s go! 

Naast de mooie stranden zijn er ook verschillende leuke steden en andere activiteiten te doen vanuit jouw vakantiehuis in de Costa Dorada! Zo kan je onder meer een toffe daguitstap plannen naar Barcelona. Een vakantiehuis met zwembad in de Costa Dorada is de perfecte locatie voor een weekje Spanje, vind je ook niet? 

Nog meer to do’s in de Costa Dorada kan je hier lezen! 

Bekijk zeker ons volledige aanbod van vakantiehuizen in Spanje, zo hebben we onder andere vakantiehuizen in de Costa del Sol en zelf vakantievilla’s in Ibiza.

Wat mensen zeggen over Cap

Antwoorden op uw meest gestelde vragen

Wat zijn de aankomst- en vertrektijden?

Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

Mag mijn hond mee naar het vakantiehuis?

Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.

Wat als ik mijn reservatie moet annuleren?

Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.

Heb je nog een vraag? Ons Cap-Team helpt je graag verder.