Huur een huis bij een Belgische eigenaar.

Frankreich
Italien
Spanien
Portugal
Griechenland
Belgien
Marokko
Schweiz
Senegal
Île-de-France

Ardeche

Bretagne

Centre-Val de Loire

Côte d'azur

Hautes-Alpes

Korsika

Languedoc-Roussillon

Provence

Tarn

Como See

Lazio

Le Marche

Lombardije

Piemonte

Puglia

Salerno

Sizilien

Toscane

Umbria

Costa Blanca

Costa Brava

Costa Calida

Costa de Almería

Costa De La Luz

Costa Del Sol

Costa Dorada

Ibiza

Algarve

Leiria

Porto

Paros

Ostflandern

Marrakech

Valais en Suisse

Saly

Frankreich
Italien
Spanien
Portugal
Griechenland
Belgien
Marokko
Schweiz
Nach Region suchen

Ik weet niet hoe het met jou zit, maar soms is iets vreemds aan het huren van een vakantiehuis: je bent in een huis, maar de dingen zijn niet helemaal zoals je ze gewend bent.
Van de kwaliteit van de handdoeken tot het keukengerief waar je naar op zoek bent, een ander koffiezetapparaat..

Huren bij een Belgische eigenaar heeft zo z'n voordelen. Niet alleen is het contact vlot, maar de woningen voelen sneller aan als 'thuis'. Een vakantiehuis in Frankrijk bij Belgen huren is steeds comfortabel, en we doen er alles aan om jouw vakantie zo aangenaam mogelijk te laten verlopen.

Omdat deze eigenaren hebben geïnvesteerd in een land dat niet hun oorspronkelijke 'thuis' is, zijn ze aangekomen met een frisse blik, de blik van een buitenlander, en weten ze héél goed waar je naar op zoek zult zijn: zij deden het jou voor.
Vaak hebben Belgische eigenaars hun hart verloren in een land of streek en zo delen ze ook graag met jou hun favorite plekjes en al de uithoeken van hun paradijs. De lokale markten, waar je boodschappen kunt doen, de dichtstbijzijnde apotheek, de leukste winkeltjes.. Meestal vind je de nodige informatie in je privévakantiehuis, want de eigenaren weten hoe het is om toe te komen in een prachtige regio en plotseling niet echt weten waar je moet beginnen.
Van liefde voor de natuur tot genieten van de zon, gezellige barbecuës tot fietsen als hobby, dit zijn niet dingen die iedereen deelt, maar wij Belgen vaak wel. Wij werken vaak met Belgische eigenaars en Belgische klanten.
Dezelfde mentaliteit, dezelfde taal, dezelfde gewoontes en dezelfde manieren, om van jouw vakantiehuis jouw thuis weg van huis te maken.