Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche

Bretagne

Centre-Val de Loire

Corsica

Côte d'azur

Hautes-Alpes

Île-de-France

Languedoc-Roussillon

Provence

Tarn

Comomeer

Lazio

Le Marche

Lombardije

Piemonte

Puglia

Salerno

Sicilië

Toscane

Umbrië

Costa Blanca

Costa Brava

Costa Calida

Costa de Almería

Costa De La Luz

Costa Del Sol

Costa Dorada

Ibiza

Algarve

Porto

Zilverkust

Paros

Oost-Vlaanderen

Marrakech

Wallis

Saly

Griekenland
Zwitserland
Zoek op regio
6 gasten
3 slaapkamers
3 badkamers
Huisdieren zijn niet toegelaten
Kindvriendelijk
Vakantiehuis
La Bastide des Roses is een prachtig vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in Bastide sur L’Hers (Midi-Pyrénees). Het vakantiehuis ligt te midden in het romantisch dorpje Bastide sur L’Hers, waar je gezellig kan wandelen in kronkelende authentieke steegjes onder de eeuwenoude platanen naast de forellenrivier: de L'Hers. Tijdens de zomer vinden hier iedere donderdagavond bruisende dorpsfeesten plaats met lekker eten, dans en muziek!
In het vakantiehuis La Bastide des Roses komt men volledig tot rust. Neem een duik in het groot gemeenschappelijk zwembad (12x6m gedeeld met slechts 3 andere kleine logementen), geniet van de gezellige tuin of drink op het terras een lekker glas Franse wijn met uitzicht op de tuin en heuvellandschappen. Het vakantiehuis is een prachtig 17de eeuws dorpshuis met enorm veel charme en een nostalgische sfeer. Er werd een perfecte balans gevonden tussen nieuwe en authentieke interieur elementen. Alle slaapkamers hebben een eigen terras. De woning bestaat uit een gelijkvloers en een verdieping die toegankelijk is via een buitentrap. Eigenlijk is deze woning ook ideaal voor 2 gezinnen want zowel op het gelijkvloers als de verdieping is er een living en keuken. De woning wordt altijd in zijn geheel verhuurd. Deze authentieke vakantiewoning vraagt geen airconditioning. In die streek koelen de avonden aangenaam af voor een goede nachtrust.
De tuin is bijzonder gezellig met veel kruiden en planten. Er is een barbecue, maar ook een egg-cooker waar je heerlijke gerechten kan in klaarmaken. 's Avonds is het zeer sfeervol en romantisch door de verlichte tuin en het verlicht zwembad.
Het steegje waarin het huis is gelegen, is deel van een route naar Santiago de Compostella.
In het huislinnen is voorzien : lakens, handdoeken, strandlakens, keukenhanddoeken, tafellinnen en een badjas per persoon.
In la Bastide sur L’Hers is er voor iedereen wat wils. Voldoende gevarieerde activiteiten in de buurt maar ook voldoende rust en ontspanning. Gewoonweg het ideale vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad. In het idyllische dorp heb je nu ook een gerenomeerd restaurant: Loustalet, deze staat zeer goed genoteerd op Tripadvisor, heerlijke en culinaire gerechten tegen een zeer zachte prijs. Het is een geweldige aanwinst voor het dorp.
De Katharenkastelen met hun mystieke omgeving zijn ook zeker een bezoekje waard. Op 40 minuten sta je in het dorpje Bram en kan je een bootje huren en een mooie natuurtocht op de Canal du Midi maken.
Voor hen die het liever wat avontuurlijk hebben, kan men ook kajakken en raften in de buurt. Door de mooie ligging aan de Voie Vert is dit een waar paradijs voor wandelaars, fietsers en ruiters. Op een uurtje rijden zit je in het hooggebergte zoals Ax les Thermes, Andorra en historische steden, zoals Carcassone, Toulouse en Perpignan. Uitstekend om daguitstappen te maken.
Sporttip: Huis ligt op mountainbike route en dicht bij een tennisveld. Er is ook een andere fantastische fietsroute : Een oude spoorbaan werd gerenoveerd tot fietspad (Voie vert).
Internet WiFi
Op wandelafstand naar stadje
Gemeenschappelijk zwembad
Omheinde tuin
TV Vlaanderen
Kindvriendelijke woningen
koffiezet (2x) ,
ijskast met vriesvak (2x) ,
microgolf (2x) ,
TV (2x) ,
haardroger ,
jacuzzi op aanvraag ,
kinderstoel ,
kinderbed ,
vaatwasser ,
wasmachine ,
oven ,
droogkast
tuinmeubilair ,
terras (2x) ,
tuin ,
mountainbike (2x) ,
barbecue (2x) ,
parking prive
Jacuzzi (€ 100,00 / week )
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.