Vakantiehuis Riad La Londe voor 8 Personen

Valcros, Var, Côte d'azur

Een niet te missen vakantievilla, de hemel op aarde.
OPGEPAST : tot juli verhuur van ZATERDAG op ZATERDAG vanaf Augustus is het van ZONDAG op ZONDAG

G​een groep jongeren, enkel voor families. Max 6 volwassenen en 2 kinderen.

8
4
2
Beschrijving

Riad la Londe is een prachtig vakantiehuis voor 10 personen met privézwembad gelegen in het domein Valcros in La Londe-les-Maures, Provence-Alpes-Côte d'Azur (Frankrijk). Dit luxueuse vakantiehuis aan de Côte d'Azur met adembenemend zicht van 180° op de Middellandse Zee en les îles d'or : île du Levant, Porquerolles en Port-Cros.

Er werd aan alles gedacht om volop te kunnen genieten van deze buitengewone omgeving. De riante infinitypool, verwarmd privézwembad (9x4m, 1,8m diep, verwarmd enkel in juni en september), is omringd door ruime terrassen met ligzetels en tuinsalon om volop te relaxen in de zon. Er zijn ook verschillende overdekte en schaduwrijke plekjes. Er is een mooie aangelegde omheinde tuin met typische provençaalse plantengroei en een parking voor 3 wagens.

Dit vakantiehuis met zeezicht in zuid-Frankrijk werd met veel smaak en zorg ingericht. Het beschikt over een grote woonkamer met eettafel, TV-hoek en Mezzanine. Volledig ingerichte keuken met een directe toegang tot een schaduwrijke buiten-eethoek. Alle slaapruimtes hebben rechtstreeks zicht op de zee en genieten van deugddoende airco.

Het vakantiehuis voor 10 personen is volledig zuidelijk georiënteerd en het zeezicht is gewoon onvoorstelbaar. De kwalitatieve inrichting en de vele terrassen garanderen rust en intimiteit, ideaal om de batterijen opnieuw volledig te herladen tijdens een onvergetelijk verblijf. Dichtbij de mooiste stranden, op 5 min. van de golf van Valcros en 25 min. van de luchthaven van Toulon.

Ontdek wat je kan doen in de omgeving van Sainte Maxime en de Var in onze blog. Of bezoek de gezelligste marktjes of andere bezienswaardigheden in de Côte d'Azur.

N​eem ook een kijkje bij onze andere vakantiewoningen aan de Côte d'Azur.

83071 000444 T6

Prijs vanaf
€ 2.016,36
per week
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
[a$regionMap]

Kamerindeling

gelijkvloers

  • living met openhaard en flatscreen TV
  • open keuken
  • eetplaats
  • slaapkamer met bed 140cm, TV, Ingebouwde kast en terras
  • slaapkamer met stapelbed 2P (x2), Ingebouwde kast, terras en TV
  • douchekamer met lavabo
  • WC
  • WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met 180cm splitsbaar bed, terras en balkon
  • slaapkamer met bed 160cm, terras en balkon
  • douchekamer met lavabo, WC en handdoekverwarmer
  • living met TV

Buiten

  • parking prive (x3)
  • open terras
  • overdekt terras
  • tuinsalon
  • tuinmeubilair
  • tuinverlichting
  • pingpong
  • buitendouche
  • plancha

Algemeen

  • mixer
  • koffiezet
  • kookvuur elektrisch
  • sinaasappelpers
  • ijskast met vriesvak (x2)
  • oven
  • microgolf
  • vaatwasser
  • waterkoker
  • broodrooster
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • wasmachine
  • droogkast
  • haardroger
  • stofzuiger
  • alarm
  • kluis
  • donsdekens

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • panoramisch uitzicht
  • omheinde tuin
  • airco
  • zeezicht
  • prive verwarmd zwembad
  • aan zee

Een niet te missen vakantievilla, de hemel op aarde.
OPGEPAST : tot juli verhuur van ZATERDAG op ZATERDAG vanaf Augustus is het van ZONDAG op ZONDAG

G​een groep jongeren, enkel voor families. Max 6 volwassenen en 2 kinderen.

Prijzen:

1 apr. - 30 apr. 2025
€ 2.016,36
1 mei - 16 mei 2025
€ 2.263,25
17 mei - 31 mei 2025
€ 2.427,80
1 jun. - 20 jun. 2025
€ 2.552,51
21 jun. - 27 jun. 2025
€ 3.003,94
28 jun. - 18 jul. 2025
€ 3.909,25
19 jul. - 16 aug. 2025
€ 4.620,14
17 aug. - 30 aug. 2025
€ 4.073,85
31 aug. - 6 sep. 2025
€ 3.908,88
7 sep. - 13 sep. 2025
€ 3.003,94
14 sep. - 27 sep. 2025
€ 2.552,51
28 sep. - 4 okt. 2025
€ 2.427,80
5 okt. - 1 nov. 2025
€ 2.263,25

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 250,00
    )
  • Optioneel Lakens/handdoeken (
    € 30,00
    per persoon)
  • Optioneel Verwarming zwembad (
    € 100,00
    per week)
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Zelf mee te nemen:

  • Strandlakens
April 2025
MonTueWedThuFriSatSun
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Hyres: 20 kmBormes les Mimosas: 17 kmLavandou: 17 kmSaint-Tropez: 46 kmCassis: 80 km
Strand: 3 kmGolf 18 holes: 1 kmSupermarkt: 1 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

La Maison de Laurence

Les Issambres, Côte d'azur

8
3
2

Plein Ciel

Bormes-les-Mimosas, Côte d'azur

8
4
2

La Pierre

Sainte Maxime, Côte d'azur

9
4
3

Le Mas de Héron

Vidauban, Côte d'azur

8
4
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Maison Esterel

Saint-Raphaël , Côte d'azur

Maison Esterel is een gerenoveerd vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad in het prachtige Boulouris in Saint-Raphaël (Var, Côte d'Azur, Zuid-Frankrijk). Dit aangename vakantiehuis met centrale ligging in Saint Raphaël heeft alles voor een deugddoende vakantie. Geniet in dit vakantiehuis voor 10 personen van verschillende geweldige faciliteiten zoals het privézwembad, omheinde tuin en airco. Het ligt op amper 2km van het strand!

H​et vakantiehuis met airco heeft een heel sfeervol, verzorgd en comfortabel interieur. De ruime living met aansluitende eetplaats heeft grote raampartijen die meteen uitgeven op het terras en privézwembad van 9x4m. De masterbedroom met ensuite privébadkamer bevindt zich op de gelijkvloers geniet van directe toegang tot het terras en zwembad. Boven zijn de overige kamers ruim ingericht en hebben ze allemaal airco. Eén van de kamers heeft een leuk balkon die uitkijkt op het terrein.

G​eniet in dit vakantiehuis met privé zwembad aan de Côte d'Azur van de zwoele temperaturen op het open terras dankzij comfortabele lounge zetels en zoek verkoeling in het zalige privézwembad. Met de aanwezige barbecue creëer je alvast een uitgebreid diner voor jou en alle vakantiegangers. Het terrein is omheind en achterin de woning kunnen verschillende auto's makkelijk en veilig parkeren.

Maison Esterel heeft de perfecte locatie om verschillende bezienswaardigheden aan de Côte d'Azur te bezoeken. Ontdek de Var en Sainte-Maxime of ga langs bij de leukste marktjes. Ontdek de leukste uitstappen in onze blogs.

K​leine huisdieren op aanvraag.

N​eem ook een kijkje bij onze andere vakantiewoningen aan de Côte d'Azur.

10
4
2

Vakantiehuis La Villa Charmante

Sainte Maxime, Côte d'azur

La Villa Charmante is een karaktervol vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van het strand, gelegen in de buurt van het bruisende stadje Sainte-Maxime in de Var (Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Dit vakantiehuis met privezwembad heeft zijn naam zeker niet gestolen. Deze luxe vakantievilla werd met veel zorg ingericht. Het interieur is uiterst gezellig, kwaliteitsvol en charmant. De vakantiewoning is omgeven door een ware oase van groen. Met de volledig zuid-georiënteerde ligging en tuin vertoeft men in het groen en tussen prachtige bloemen bijna het volledige jaar. Men geniet op de terrassen (in totaal 100m2) van natuurlijke schaduw onder prachtige palmbomen. Van sommige terrassen en 2 slaapkamers heeft men zeezicht op de baai van Saint-Tropez. De 4° slaapkamer is een studio die bereikbaar is via buiten. Deze is gezellig ingericht met ook een klein zomerkeukentje (koelkast, elektrische kookplaat, microgolf) en geeft uit op het zwembad.

Centraal gelegen bevindt zich het ruim omheind verwarmd zwembad met Romeinse treden (10mx4.50m, diepte 1m60) met veiligheidsgordijn. Dankzij voldoende tuinmateriaal en ligbedden voor 8personen vind men gegarandeerd het perfecte plekje om tot rust te komen. Zwembadverwarming van 01/01 - 15/06 kan inclusief een supplement van €150 per week. tijdens de periode van 15/06 - 31/08 wordt het zwembad verwarmd zonder tarief supplement.

Dit vakantiehuis in Sainte Maxime is gelegen in een bewaakt privé domein met onafhankelijke eigendommen. Men geniet van een totale rust en toch is de zee op amper 200 m. Zet uw koffers neer in een oase van rust, zon en groen. De vakantie kan beginnen.

O​ntdek meer over de omgeving van de Var en Saint-Maxime in onze blog. Bekijk ook de leukste marktjes in de omgeving of fotogenieke bezienswaardigheden voor jullie vakantiefoto's.

Dit vakantiehuis op wandelafstand van het strand is misschien minder geschikt voor mindervaliden door een aantal trappen aan de ingang.

Ontdek ook onze andere accommodaties aan de Côte d'Azur.

r​ef: 83115005066JD

8
4
4

Vakantiehuis Valanvi

Bormes-les-Mimosas, Côte d'azur

Valanvi is een gezellige vakantiewoning met privezwembad gelegen in het privé en bewaakt domein van Gaou Bénat (Provence-Alpes-Côte 'Azur) en biedt een prachtig, panoramisch zicht op de zee, les Iles d’Or, St. Clair et Aiguebelle.
Er is een privé zwembad (9mx4,5m - van 1,5m - verwarmd van begin mei tot en met september) dat omringd is met mooie terrassen. Er is een zeer aangenaam overdekt terras met gasbarbecue en zicht op zee. Ideaal voor de nodige schaduw en lange zomeravonden.

Deze vakantiewoning in Gaou Béna is uiterst verzorgd en biedt een zeer mooi een aangenaam interieur. Ze bestaat uit de hoofdwoning en op een hoger niveau (aanpalend doch toegang via buiten) een mooie, goed ingerichte studio.

De vakantiewoning met zeezicht is zeer rustig gelegen in een prachtig kader met vele faciliteiten dichtbij Bormes les Mimosas en Le Lavandou. Het privé strand van het Gaou Bénat is op 1500m. Tijdens juli en augustus is er op het strand een heel leuk, gezellig restaurant en zeilclub. 7 tennisvelden op het domein.

Tip : Via de achterzijde van de vakantiewoning in Frankrijk voor 6 personen heeft u rechtstreeks toegang tot het natuurreservaat . Indien u de steile helling beklimt zal uw moed beloond worden met een adembenemend uitzicht op “ Le château de Brégançon”, het vakantieverblijf van een vroegere Franse president. 

Tijdens uw verblijf in Valanvi zal u zorgeloos kunnen genieten van de rust en de natuur die Gaou Bénat te bieden heeft.

O​ntdek tijdens jullie verblijf de Var en Sainte-Maxime of geniet van de cultuur op de lokale markten. Meer inspiratie nodig? Neem een kijkje bij onze blogs van de Côte d'Azur.

Het zwembad kan ook buiten seizoen verwarmd worden, een supplement tot maximum 140€/week kan aangerekend worden.
Er zijn 67 tredes voor de toegang naar de inkom van de villa. Het is geen stijle trap, maar misschien toch niet aan te raden voor mensen die slecht te been zijn.

Ontdek ook onze andere accommodaties aan de Côte d'Azur.

Ref : 8306 083 019 19 0114

6
3
2

Vakantiehuis Villa Azur

Les Issambres, Côte d'azur

Welkom bij Villa Azur, een prachtige villa met een Infinity privézwembad voor 8 personen, gelegen in Les Issambres aan de schitterende Côte d'Azur. Dit moderne en luxueuze vakantiehuis bevindt zich op wandelafstand van het strand en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht op de Middellandse Zee en de golfbaan.

Deze vakantiewoning is ontworpen om uw comfort en plezier te maximaliseren. De volledig uitgeruste open keuken is voorzien van topklasse apparatuur, terwijl de ruime leefruimtes zijn omgeven door glazen schuifdeuren die ook binnen een spectaculair uitzicht op zee bieden.

Voor een verblijf tot maximaal 8 personen zijn er 4 luxe slaapkamers met uitzicht op zee, elk met een eigen badkamer. De vakantievilla is volledig voorzien van airconditioning en uitgerust met een alarmsysteem en beveiligingscamera's voor totale gemoedsrust.

De buitenruimte van de vakantievilla is even indrukwekkend, met een prachtige Infinity privézwembad (8x3,5m), behandeld met zout en verwarmd indien nodig. Het zwembad is ook beveiligd met een veiligheidsnet en 's avonds verlicht voor late zwempartijen. Het zwembad is het hele jaar door geopend.

Geniet ook van een groot houten terras van 60m2, ook met indrukwekkende uitzichten op zee. Het terrein is volledig omheind en heeft een elektrische poort, evenals een privéparkeerplaats.

Ten slotte is het strand op slechts 700m loopafstand, evenals tal van restaurants en supermarkten. Bovendien bent u binnen enkele minuten rijden van populaire steden zoals Sainte-Maxime, Saint-Raphaël en Saint-Tropez, die een scala aan activiteiten en ontdekkingen bieden tijdens uw verblijf aan de Côte d'Azur.

Boek nu uw vakantiehuis met privézwembad voor 8 personen aan de Côte d'Azur.

8
4
4

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden