Bestemmingen
Zoek jouw vakantiewoning

Start je vakantie hier

Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Honden zijn toegelaten
-
+
Bekijk vakantiewoningen

Recent bekeken

La villa d'Agde

Cap d'Agde, Languedoc-Roussillon, Frankrijk, Hérault

6 gasten

3 slaapkamers

2 badkamers

Vakantiehuis

La villa d'Agde is een sympathieke vakantiewoning in Frankrijk gelegen in een résidentiële buurt in het bruisende Cap d'Agde (Languedoc-Roussillon). Deze kindvriendelijke vakantiewoning in Languedoc-Roussillon beschikt over een groot omheind zwembad (12,5 x 5 m - 1 tot 2 m diep). De keuken en living geven uit op een bijzonder ruim, overdekt terras met barbecue (open haard) en zicht op het zwembad. Hier is het werkelijk heerlijk om tot rust te komen. Cap d’Agde is de vakantiebestemming voor oud en jong! Voor elke leeftijd valt hier wat te beleven zoals o.a. sportactiviteiten, waterrecreatie, attractieparken, avonturenparcours, uitstapjes in de natuur, workshops, sportieve cursussen, boottochten, ... Je kan er flaneren op de boulevard en genieten van de vele terrasjes en restaurants. Een bruisend nachtleven ontbreekt natuurlijk ook niet. De inrichting van het vakantiehuis met zwembad is eerder sober maar alles is wel aanwezig. Iedereen voelt zich hier meteen thuis.

B​enieuwd naar onze andere family-proof vakantiehuizen? Ontdek ze in onze blog of op onze website!

Faciliteiten

Omheinde tuin

Privé omheind zwembad

Aan zee

Internet WiFi

Airco slaapkamers

Op wandelafstand naar stadje

Huisdieren op vakantie

Minder validen

Gelijkvloers

Inkomhal: WC
Woonkamer: TV , openhaard
Aparte keuken
Slaapkamer: bed 1Persoon (2x) , airco , muggenramen
Slaapkamer: bed 1Persoon (2x) , airco
Slaapkamer: bed 1Persoon (2x) , airco , muggenramen
Badkamer: bad , douche , lavabo (2x) , muggenramen
Badkamer: bad , douche , lavabo (2x)
WC

Algemeen

microgolf ,

ijskast met vriesvak ,

koffiezet ,

oven ,

vaatwasser ,

wasmachine ,

droogkast

Buiten

overdekt terras ,

barbecue ,

garage ,

parking prive ,

tuinmeubilair ,

open terras

Beschikbaarheid

Omgeving

De exacte locatie van de vakantiewoningen wordt na het boeken gedeeld
Strand : 1 km
Winkels : 3 km
Restaurants : 1.5 km
Haven : 1.5 km
Montpellier : 25 km
Beziers : 20 km
Sète : 20 km
Cap d'agde : 0.5 km

Blijf op de hoogte en mis geen promoties, nieuwe huizen en tips

Deel deze vakantiewoning

Prijsoverzicht

€ 270

Startprijs per nacht
per nacht
Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegelaten
€ 270
Startprijs per nacht
per nacht

Wat gasten zeggen over La villa d'Agde

Vakantiewoningen in Languedoc-Roussillon

Enkele praktische informatie over de vakantiewoning

Wat zijn de aankomst- en vertrektijden?

Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

Mag mijn hond mee naar het vakantiehuis?

Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.

Wat als ik mijn reservatie moet annuleren?

Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.

Heb je nog een vraag? Ons Cap-Team helpt je graag verder.