Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche
Bretagne
Centre-Val de Loire
Corsica
Côte d'azur
Hautes-Alpes
Île-de-France
Languedoc-Roussillon
Provence
Tarn
Comomeer
Lazio
Le Marche
Lombardije
Piemonte
Puglia
Salerno
Sicilië
Toscane
Umbrië
Costa Blanca
Costa Brava
Costa Calida
Costa de Almería
Costa De La Luz
Costa Del Sol
Costa Dorada
Ibiza
Algarve
Porto
Zilverkust
Paros
Namen
Oost-Vlaanderen
Essaouira
Marrakech
Wallis
Saly
Griekenland
Zwitserland
Malaucène, Provence, Frankrijk, Vaucluse
10 gasten
4 slaapkamers
3 badkamers
Kindvriendelijk
Vakantiehuis
La Vie au Mont Ventoux in domein les Palivettes is een prachtige moderne villa met privé zwembad voor 10p aan de voet van de Mont Ventoux in de Provence. De villa ligt op wandelafstand van het middeleeuwse dorpje Malaucène.
Op het gelijkvloers bevinden zich de centrale en volledig uitgeruste open keuken, de ruime en lichtrijke living met open haard en een grote eettafel. Grenzend aan de woonkamer is een slaapkamer met dubbel bed, ensuite douchekamer met regendouche en sauna. Dit maakt de villa extra toegankelijk voor personen met een mindere mobiliteit. De grote stalen schuiframen in de living verbinden binnen en buiten perfect met elkaar. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers waarvan 1 met ensuite douchekamer en 1 badkamer. Alle ruimtes zijn praktisch en uiterst smaakvol ingericht.
Het grote verwarmde privé zwembad ( open 29/3 tot 7/11, 10x4m en diepte 1.5m met elektrisch rolluik, trappen en verlichting ) ligt centraal in de tuin met prachtig zicht op de bergen van de Mont Ventoux. Het is heerlijk genieten vanop de ligbedden rondom het zwembad van al dat moois. Via het hekje in de achtertuin loop je naar het gemeenschappelijke park met tennisbaan, voetbalveld, skatebaan, speeltuin, visvijver, sportcircuit en een petanque baan. De tennisbaan is te huur voor zeer beperkt bedrag.
De kookliefhebbers worden verwend met een Green Egg en kruiden uit eigen tuin. Er is een overdekt en een open terras waar je heerlijk tot rust kan komen en genieten van de prachtige omgeving.
Typische restaurantjes en cafeetjes zijn op wandelafstand te vinden in het Provençaalse Malaucène. Het dorpje geldt als een van de drie officiële startpunten voor de beklimming van de Mont Ventoux per fiets. Elke woensdag is er de lokale markt met een ruim aanbod aan streekproducten zoals asperges, abrikozen en kersen. Plan beslist een bezoek aan de Pausenstad Avignon of het prachtige dorpje Grignan met zijn talrijke lavendelvelden. Ideaal voor de perfecte familiefoto!
Waan je als God in Frankrijk en geniet van een onvergetelijke vakantie in La Vie au Mont Ventoux!
Op wandelafstand naar stadje
Airco
Panoramisch uitzicht
Omheinde tuin
Verwarmd zwembad
Internet WiFi
Kindvriendelijke woningen
Minder validen
ijskast met vriesvak ,
diepvriezer ,
vaatwasser ,
kookvuur elektrisch ,
microgolf ,
oven ,
mixer ,
broodrooster ,
sinaasappelpers ,
koffiezet ,
wasmachine ,
stofzuiger ,
strijkplank ,
strijkijzer ,
sauna ,
kinderbed ,
kinderstoel ,
donsdekens ,
haardroger
Verwarmd zwembad ,
zwembad met electrisch rolluik ,
petanque ,
carport ,
parking (4x) ,
parking prive (2x) ,
buitendouche ,
poolhouse ,
tuintafel ,
barbecue ,
gemetste barbecue ,
overdekt terras ,
open terras ,
tuinmeubilair ,
tuinsalon
Huisdier/week (€ 150,00 / week )
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Huisdier/week
€ 150,00 / week
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.