Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche

Bourgogne

Bretagne

Centre-Val de Loire

Corsica

Côte d'azur

Franse Atlantische kust

Île-de-France

Languedoc-Roussillon

Provence

Tarn

Comomeer

Lazio

Le Marche

Lombardije

Piemonte

Puglia

Salerno

Sicilië

Toscane

Umbrië

Costa Blanca

Costa Brava

Costa Calida

Costa de Almería

Costa De La Luz

Costa Del Sol

Costa Dorada

Ibiza

Algarve

Porto

Zilverkust

De Cycladen

Oost-Vlaanderen

Marrakech

Wallis

Saly

Griekenland
Zwitserland
Zoek op regio
8 gasten
4 slaapkamers
2 badkamers
Zwembad aanwezig
Huisdieren zijn niet toegelaten
Kindvriendelijk
Vakantiehuis
Villa de Beaumes is een moderne en sfeervolle vakantiewoning voor 8 personen + 2 baby's met privézwembad, gelegen in het hart van het charmante Beaumes-de-Venise (Provence, Zuid-Frankrijk), aan de voet van de Dentelles de Montmirail. De eigenaars kiezen bewust voor een gezonde en natuurlijke leefomgeving: geen pesticiden in de tuin en zoveel mogelijk biologische materialen zonder schadelijke stoffen. Een warme plek waar rust, natuur en zorgeloos vakantie vieren centraal staan. Alle babybenodigdheden zijn bovendien beschikbaar indien gewenst.
Interieur: Modern en stijlvol
Binnen straalt de villa rust en eenvoud uit. Grote raampartijen laten het natuurlijke licht rijkelijk binnenstromen en zorgen voor een zachte verbinding tussen binnen en buiten. De woning beschikt over vier comfortabele slaapkamers, allemaal gelegen op het gelijkvloers, wat zorgt voor extra gemak en een ontspannen verblijf. Elke slaapkamer is uitgerust met een ventilator en één slaapkamer beschikt over airconditioning voor extra comfort tijdens warme zomerdagen.
Exterieur: ontspanning en buitenleven
Buiten geniet men volop van het Provençaalse leven. Het privézwembad (10 x 3,5 m, diepte tot 1,70 m met treden in zwembad) heeft een alarm en is voorzien van verlichting. Buiten zijn er meerdere zonnige terrassen, met een sfeervolle poolhouse waar er een gezellige eethoek, koelkast, ijsmachine, gas barbecue en plancha aanwezig zijn. De omheinde tuin biedt privacy en rust.
Omgeving: ontdek de regio
Villa de Beaumes ligt op 1 km van het dorpscentrum van Beaumes-de-Venise, met bakker, winkels en restaurants. De regio is een paradijs voor liefhebbers van natuur, wijn en cultuur. Ontdek de Dentelles de Montmirail, de wijngaarden van de Muscat de Beaumes-de-Venise of beklim de legendarische Mont Ventoux per fiets of te voet. In de nabije omgeving liggen tal van Provençaalse parels zoals Avignon, Orange, Isle-sur-la-Sorgue, Gordes en Saint-Rémy-de-Provence. Ook daguitstappen naar de Camargue, de Gorges de l’Ardèche of de Middellandse Zee behoren tot de mogelijkheden. De ligging is bovendien vlot bereikbaar met auto, trein en luchthaven.
Waarom kiezen voor deze woning?
Moderne en stijlvol ingerichte vakantiewoning voor 8 personen
Enorm kindvriendelijk dankzij verschillende faciliteiten
Privézwembad met omheining en zonnige terrassen
Omheinde tuin en veel privacy
Gelegen in het centrum van Beaumes-de-Venise, nabij Mont Ventoux
Airco in 1 slaapkamer
Omheinde tuin
Privé omheind zwembad
Internet WiFi
Op wandelafstand naar stadje
Laadpaal op <1km
Kindvriendelijke woningen
wasmachine ,
droogkast ,
vaatwasser ,
microgolf ,
oven ,
broodrooster ,
waterkoker ,
ijskast ,
diepvriezer ,
koffiezet ,
Senseo ,
stofzuiger ,
strijkijzer ,
keukenlinnen ,
sinaasappelpers ,
rookmelder ,
haardroger ,
Streaming ,
gezelschapspelen ,
kinderbed (2x) ,
kinderstoel (2x)
poolhouse ,
ijskast ,
open terras ,
overdekt terras ,
tuinsalon ,
parasol ,
ligzetels ,
tuin ,
tuinverlichting ,
plancha ,
elektrische inrijpoort ,
parking (2x)
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Het huis is niet beschikbaar voor deze periode, gelieve andere data te kiezen.
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.