uitstekende prijs/kwaliteit
Flexibiliteit: Vanaf 3 nachten verhuur mogelijk buiten juli/augustus.
Ontdek dit prachtige vakantiehuis Source de Vie voor 6 personen, met privézwembad, gelegen in Noves in de Provence. Het vakantiehuis ligt rustig op het platteland, maar op slechts enkele minuten van het dorp en zijn winkels.
Dit vakantiehuis is ideaal voor een gezin of vrienden die samen van een mooie vakantie in het zuiden willen genieten! De woning bestaat uit 3 mooie slaapkamers met airconditioning, met 1 badkamer op de eerste verdieping en 1 douchekamer op de begane grond. Het interieur is zeer goed ingedeeld met een halfopen keuken, een mooie eetkamer en een airconditioned woonkamer.
Geniet buiten van een mooi privézwembad in de vorm van een "L", met een kinderbad van 30 cm diep. Aangrenzend aan het huis is er een zeer leuk en ruim overdekt terras met comfortabel tuinmeubilair en een stenen barbecue voor gezellige momenten zowel overdag als 's avonds! Voor jong en oud zijn er ook een pingpongtafel, een petanque baan en zelf een voetbalveld aan de voorkant van het vakantiehuis. De prachtige palmbomen en de avondverlichting zorgen voor een unieke sfeer.
Verschillende Baby- en kinderfaciliteiten zijn ook beschikbaar: babybedje, kinderstoel en een kinderzwembad (in het zwembad).
Ten slotte profiteert het vakantiehuis van een ideale locatie, dicht bij vele toeristische plekken zoals het Palais des Papes in Avignon, fontein van Vaucluse, Saint-Remy-de-Provence... Voor de kinderen zijn het Spirou Park en het waterpark Wave Island op slechts enkele kilometers afstand (minder dan 20 km).
Boek nu dit mooie familie-vakantiehuis met uitstekende prijs/kwaliteit in de Provence, met privézwembad en diverse faciliteiten voor jong en oud!
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
uitstekende prijs/kwaliteit
Flexibiliteit: Vanaf 3 nachten verhuur mogelijk buiten juli/augustus.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
Lou Recate is een fantastisch vakantiehuis voor 12 personen, heel rustig gelegen in een doodlopend straatje maar toch op wandelafstand van het alomgekende Saint-Remy-de-Provence (Bouches- du-Rhône regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).
De renovatie van dit vakantiehuis in Frankrijk met zwembad werd met zeer veel zorg uitgevoerd. Door zijn warm interieur is deze mas bijzonder charmant en gezellig. Onder de reuze grote platanen is het heerlijk genieten van een barbecue, of heerlijk relaxen met een goed boek in het hartje van de Provence. Een mooie vakantie is verzekerd !
Er is een prachtig rond, verwarmd zwembad (8 diameter - 1,80 m diep - open van 01/04 tot 30/09) omringd door een heel mooi, ruim terras voorzien van meer dan voldoende luxueuze tuinmeubelen. In de afgesloten tuin is er sfeerverlichting.
Lou Recate is werkelijk een fantastische aanrader voor wie wil genieten van een ontspannende vakantie met vele uitstapmogelijkheden. Saint Remy de Provence is zeer gekend en een prachtig, typisch Provençaals stadje met tal van culturele activiteiten, restaurants, winkeltjes, terrasjes,... Ook een dagje naar de markt of weg met de fiets is mogelijk in St. Rémy, lees meer in onze blogs.
Ontdek andere kindvriendelijke vakantiewoningen in onze blog of op onze website.
Le Rossignol d'Apt is een luxueus vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en alle faciliteiten op een super locatie dichtbij het gezellige dorp Apt (Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d'Azur).
Gelegen op een heuvel op de weg van Apt naar Lourmarin, perfect beschermd tegen de Mistral ligt dit ruim en zeer praktisch vakantiehuis uitnodigend te wachten voor uw volgende ontspannende vakantie.
De living geeft uitzicht en toegang tot het privé zwembad en ook een fraai panoramisch beeld op Provençaals landschap. Grenzend is er een afzonderlijke salonruimte met open haard en tv hoek en aan de andere zijde is er de open keuken voorzien van alle comfort, deze geeft tevens meteen uit op de prachtige terrassen en privé verwarmd zwembad.
In de hoofdwoning bevinden zich 2 ruime slaapkamers met privé badkamers op de eerste verdieping. De andere 4 slaapkamers bevinden aan het hoofdgebouw maar telkens met aparte ingang. Ideaal voor de nodige privacy. Elke slaapkamer biedt toegang tot mooie terrassen met panoramisch zicht op het zwembad. Alle slaapkamers hebben airco en zijn voorzien van kwaliteitsvolle springboxen en privé bad- of douchekamer. Alles wat nodig is om in topcomfort te genieten van de vakantie.
2 Kamers beschikken bovendien ook nog over een afzonderlijke mezzanine waar nog eens 2×2 kinderen kunnen slapen. Dus in totaal zijn er volwaardige plaatsen voor 12 volwassenen en 4 kinderen = 16 personen. Per gîte worden max 2 volwassenen toegelaten.
Geniet ten volle buiten van de zeer ruime terrassen (totaal 200m2) met volledig uitgeruste zomerkeuken met kookvuur en wasbak. Vanop de terrassen heb je een prachtig panoramisch uitzicht op het groen van de omliggende heuvels en het groot overloop privézwembad (5x10m, diepte van 1m20 – 1m80. Verwarming zwembad juni - september, paas verlof onder voorbehoud weersomstandigheden). De ingebouwde LED verlichting brengt s’avonds een feeërieke sfeer.
Op slechts 2,3km kom je bij het dorpje Apt in de Vaucluse, uitgeroepen tot 1 van “Les plus beaux villages de France”, waar je terecht kan voor 1 van de mooiste Provençaalse markten, gezellig winkelen en een ruime keuze aan zeer lekkere restaurantjes. Een ideale locatie voor een wandeling in deze prachtige Luberon-streek of waarom niet 1 van de talrijke fietsroutes uitproberen?
Dit luxe vakantiehuis in de Vaucluse biedt alle gewenste comfort, panoramisch uitzicht en groot verwarmd zwembad. Alle ingrediënten voor een onvergetelijke vakantie in alle rust in de Vaucluse en toch dichtbij heel wat bezienswaardigheden in de buurt. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.
In juli en augustus wordt alles in 1 geheel verhuurd, in het laag- en middenseizoen kan men ook de hoofdwoning en de zijdelingse verblijven afzonderlijk per kamer huren. Het is altijd aan één groep, dus nooit met onbekende huurders.
De kuiskost voor het huren van de hoofdwoning tijdens hoogseizoen is €350€ + 40€ per extra gite, in het laagseizoen varieert dit naargelang het aantal extra gehuurde kamers, contacteer ons voor meer info!
PRIJZEN - VERSCHILLENDE MOGELIJKHEDEN:
Hoogseizoen :
05/07 tot 23/08 : Enkel volledige woning te huur
Andere seizoenen :
Buiten hoogseizoen zijn er verschillende formules. Het is mogelijk enkel het hoofdhuis te huren of het hoofdhuis met extra gîtes.
Contacteer ons voor alle vragen of service die u mocht wensen.
Verbruik is ter plaatse te betalen aan 0,38€ per kwh
Le Figuier is een heel knus vakantiehuis voor 4 personen gelegen in het pittoreske en alombekende dorpje Salernes (Var - Provence - Alpes/Côte d'Azur). Rustige ligging met mooi panoramisch zicht op het omliggende landschap.
Dit vakantiehuis voor 4 personen biedt een mooi privé zwembad (8x4m - 150 cm diep - romeinse treden). Er is een prachtig overdekt terras met een knus en gezellig salon in rotan en een plancha. Heerlijk om te genieten in de schaduw, maar ook voor een aperitiefje of maaltijd. Het mooie Salernes en zijn omgeving bieden tal van uitstapmogelijkheden. Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Deze vakantiewoning in de Provence met zwembad heeft een gezellig interieur met veel lichtinval. Ook de open keuken is heel goed ingericht en er is airco in de woonkamer. Via deurvensters komt men vanuit de beide slaapkamers op het terras met het zwembad.
Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft heel wat troeven, zowel wat betreft de inrichting, het mooie zicht, de rustige ligging en het zalig terras.
Aanpalend aan de woning is er een studio die door de verantwoordelijke soms bewoond wordt, privacy is gegarandeerd.
Let op: hoewel huisdieren toegelaten zijn, is de tuin niet omheind!
"Lou Pavoun” (4000 m2) is een rustig gelegen vakantiedomein in het typische dorpje Villedieu in de regio van de alomgekende Mont Ventoux (Vaucluse - Provence/Alpes-Côte d'Azur) niet ver van de rivier.
Er is een adembenemend mooi zicht op de wijngaarden en de omliggende natuur. In de grote afgesloten tuin met veel bomen, struiken en beplantingen is er een groot gemeenschappelijk zwembad (12x6m - 160 cm diep - verwarmd - open van 15/05 tot 30/09) en als heerlijke sportieve ontspanning : een petanquebaan.
Er is tevens een gesloten douchelokaal aan het zwembad, toegankelijk voor iedereen, met wc, lavabo en douche plus wasmachine. Buiten aan de rand van het zwembad is er nog een douche die werkt op zonne-energie : bedoeld om te douchen voor je in het zwembad gaat.
Het is een prachtige streek met ontelbare bezienswaardigeheden zoals : Avignon, Pont du Gard, Châteauneuf du Pape, Arles, Les Baux, de Camargue, de Lubéron, Marseille ... Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Er zijn 3 zeer mooi gerenoveerde gites, waarvan 2 in het hoofdhuis en 1 in een aparte gite. Ze hebben allemaal dezelfde prijs omdat ze telkens hun eigen voordelen hebben :
- De gite Glycine heeft een eigen privé tuintje, 3 slaapkamers en twee terrassen.
- De gite Romarin heeft een ruim terras en bevindt zich op de verdieping en heeft 2 badkamers.
- De gite Lavande staat apart, heeft een terras en ligt het dichtst bij het zwembad.
De 3 vakantieverblijven (Glycine, Romarin en Lavande) zijn comfortabel en functioneel ingericht.
Verhuur van zondag tot zondag.
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611