Vakantiehuis Mas du Murier voor 10 Personen

Correns, Var, Provence

Eindeloos genieten in deze prachtige villa! In laagseizoen is verhuur mogelijk vanaf 3 & 5 nachten!

10
4
2
Beschrijving

Mas du Murier voor 10p is een magnifieke vakantievilla in Correns, Var, Provence, Frankrijk. Dit luxueuse vakantiehuis met privézwembad is idyllisch gelegen op wandelafstand van het biodorpje Correns en biedt een panoramisch uitzicht over deze schitterende streek.

Deze vakantiewoning is met liefde en zorg heel smaakvol ingericht met prachtige materialen. Alle ruimtes bevinden zich op hetzelfde niveau (2 Trapjes naar de gelijkvloers). De volledige woning is voorzien van airco. De aparte keuken is praktisch ingericht en voorzien van alle comfort. Hier tover je elke maaltijd om tot een succes! De living en bijhorende eetplaats zijn lichtrijk en komen rechtstreeks uit op het gezellige terras. De slaapkamers zijn ruim en geven uit op de tuin. De badkamers zijn beiden uitgerust met een regendouche, lavabo en toilet.

Het grote verlichte privézwembad van Mas du Murier (afm 12x6m en max diepte 2.8m) is voorzien van een alarm wat zorgt voor een extra veiligheid voor de kinderen en omgeven door ruime terrassen met ligzetels en een tuinsalon. Het is er zalig genieten! De ruime terrassen bieden voldoende schaduw en in de hangmat soes je heerlijk weg. De omheinde tuin van niet minder dan 5000m2 is ingericht met een pétanquebaan en talrijke gezellige chill-hoekjes. De kinderen kunnen heerlijk ravotten en hun hartje ophalen met de stoere go-carts die ter beschikking zijn. De buitendouche en de gemetste barbecue maken het geheel af.

Het vakantiehuis in Correns (Var, Zuid-Frankrijk) is de perfecte uitvalsbasis voor heel wat leuke bezienswaardigheden en steden. Het Domein Miraval in Correns – het wijndomein van Brad Pitt & Angelina Jolie – bevindt zich in deze regio en is in alle omliggende supermarkten te koop. In Château Margüi - het wijndomein van George Lucas, maker en bedenker van Star Wars en Indiana Jones - kan je wijn proeverijen doen in het klassevolle wijndomein.  Op de weg ernaartoe passeer je langs het prachtige Vallon Sourn waar je heerlijk kan picknicken, pootje baden of zelfs kan rotsklimmen. Ook Domaine Fontainebleau is een bezoekje waard, deze kan je bezoeken met een koets en kan je in de kapel van het domein je huwelijk laten inzegenen. www.fontainebleau-en-provence.com. Dit Domein wou George Clooney aankopen maar heeft uiteindelijk geopteerd voor het wijndomein in het vlakbij gelegen Brignoles.

Is wandelen en fietsen je ding? In de Regio La Provence Verte liggen verborgen parels op jou te wachten. Cotignac of het St-Tropez van de Var is een must-see. Ook Tourtour is een bezoek waard. De smalle straatjes, sfeervolle pleinen en kunstgalerijen zorgen voor een echte Provençaalse sfeer. Beide werden geselecteerd tot de lijst van "les plus beaux villages de France"

Mas du Murier (Correns, Var, Frankrijk) is de perfecte vakantiewoning voor wie zalig wil genieten en ontspannen met familie of vrienden.
Reserveer vandaag nog uw vakantie en geniet van deze uitzonderlijke villa samen met vrienden of familie!

r​ef: 830450000515K

Prijs vanaf
€ 2.205,00
per week
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Klantenreviews: 9.5
[a$regionMap]

Kamerindeling

  • aparte keuken met muggenramen
  • berging
  • living met TV, openhaard en airco
  • eetplaats
  • slaapkamer met bed 160cm, Ingebouwde kast, airco en muggenramen
  • slaapkamer met stapelbed 2P (x2) en muggenramen
  • slaapkamer met 180cm splitsbaar bed, Ingebouwde kast, muggenramen en airco
  • slaapkamer met bed 180cm, Ingebouwde kast, muggenramen en airco
  • badkamer met lavabo, douche, WC, haardroger en handdoekverwarmer
  • badkamer met lavabo, douche, WC, haardroger en handdoekverwarmer

Buiten

  • prive zwembad
  • parking prive (x4)
  • carport
  • buitendouche
  • gemetste barbecue
  • petanque
  • overdekt terras
  • tuinmeubilair
  • badminton
  • fiets
  • tuinsalon
  • zwembad met alarm

Algemeen

  • Amerikaanse ijskast
  • vaatwasser
  • kookvuur elektrisch
  • microgolf
  • oven
  • mixer
  • sinaasappelpers
  • koffiezet
  • Senseo
  • wasmachine
  • stofzuiger
  • strijkplank
  • radio
  • cd
  • TV
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • kinderbad
  • muggenramen
  • donsdekens
  • dekens

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • airco
  • airco slaapkamers
  • panoramisch uitzicht
  • omheinde tuin
  • prive verlicht zwembad
  • op wandelafstand naar stadje
  • Laadpaal op <1km

Eindeloos genieten in deze prachtige villa! In laagseizoen is verhuur mogelijk vanaf 3 & 5 nachten!

Prijzen:

3 mei - 27 jun. 2025
€ 2.670,00
28 jun. - 29 aug. 2025
€ 3.470,00
30 aug. - 26 sep. 2025
€ 2.670,00
27 sep. - 30 dec. 2025
€ 2.205,00

Begrepen in de prijs

  • Verbruik

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 190,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)
  • Optioneel Lakens/handdoeken/strandlakens (
    € 35,00
    per persoon)
April 2025
MonTueWedThuFriSatSun
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Correns: 0.5 kmMontfort-sur-Argens: 7 kmCarcès: 12 kmCotignac: 15 kmBrignoles: 16 kmEntrecasteaux: 18 kmTourtour: 39 kmAix-en-Provence: 70 kmSaint-Tropez: 71 km
Rivier: 0.1 kmRestaurants: 0.5 kmSupermarkt: 0.5 kmManège: 1 kmVissen: 11 kmMeer: 14 kmPubliek zwembad: 16 kmGolf 18 holes: 23 kmStrand: 63 kmZee: 63 kmLuchthaven: 94 kmLaadpaal: 0.75 km
Larissa N.België
9.5/10
Verblijfsdatum03/08/2024-10/08/2024
Top woning met alle nodige luxueuze voorzieningen !
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Les Soeurs du Mont Ventoux

Malaucène, Provence

10
4
3

Louvadiou

Lorgues, Provence

10
5
3

Lou Pebre

Flayosc, Provence

10
5
3

Villa Alexandra

Eyragues, Provence

10
5
2

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Mas Mayoli

Saint-Remy-de-Provence, Provence

Mas Mayoli is een prachtige grote authentieke mas, zeer rustig gelegen op amper 2,5 km van het centrum van het alombekende dorpje St. Remy en Provence (Bouches-du-Rhône - regio Provence-Alpes-Côte d'Azur). Ideaal vakantiehuis in Frankrijk voor vrienden of een 2 families die samen op vakantie willen gaan. Iedereen vindt er zijn hoekje of privacy.

Bij het binnenrijden van het vakantie domein in Saint Remy de Provence krijgt u onmiddellijk het "ware" Provence gevoel en dit door de immens grote en eeuwenoude plataan. De tuin is zeer ruim en geeft een heel weids gevoel. Het is heerlijk relaxen aan het privé zwembad (11mx4m - van 0,5m tot 1,8m diep). Voor wie eerder wat schaduw wil, is er de prachtige plataan en mooi tuinmeubilair. Het is eigenlijk een groot erf met een heel typische plataan en een groot stuk gras grond /terrein te gebruiken voor allerlei sport activiteiten door jong en oud !  Fantastisch om te ravotten, voetballen en wat nog meer !

Het interieur is ruim en gezellig. U kan zowel vanuit het salon als vanuit de keuken genieten van de grote open haard. Elke ruimte geeft via vensterdeuren direct uit op het grote terras. Het grote voordeel is ook dat men helemaal rond kan lopen in het huis. Er is ook een aparte kinderruimte om te lezen en te spelen met kinderspelen en bibliotheek. In 2023 werd een extra studio aan de woning gebouwd met eigen living, kichenette, en slaapkamer op mezzannine. Perfect voor een extra gezin die ook geniet van een beetje privacy.

Dit vakantiehuis voor 16 personen in Frankrijk is werkelijk een fantastische aanrader voor wie wil genieten van een ontspannende vakantie in een uniek kader. Saint-Remy-de-Provence is zeer gekend en een prachtig typische Provençaals stadje met tal van culturele activiteiten, restaurants, winkeltjes, terrasjes,... Rustig gelegen en toch niet geïsoleerd. Ontdek alle to do's van St Remy in onze blogs. Het vakantiehuis met zwembad is ook zeer centraal gelegen om de Provence of Vaucluse te ontdekken, leuke uitstappen ontdek je in onze blogs.

Zwembad open van begin juni tot eind september. Andere periodes op aanvraag.
Overal airconditioning,

O​ntdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

14
6
5

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Mas des Mirabelles

Chateaurenard, Provence

Le Mas des Mirabelles is een luxueus vakantiehuis met privé zwembad, genietend van een weids uitzicht over de tuin en het landschap, gelegen in Chateaurenard (Provence/Alpes Côte d'Azur). Er is een zeer grote, prachtig aangelegde tuin met een grote variatie aan bomen, bloemen en planten (fruitbomen zoals abrikoos, pruim, appel, vijg, mirabel, enz...).

Dit vakantiehuis voor 10 personen in Frankrijk heeft een zeer mooi interieur met provençaalse, authentieke elementen. Mooi ruim salon, zeer gezellig ingericht en moderne keuken. Sommige kamers hebben parketvloeren, andere zijn bekleed met Sezanne. De slaapkamers zijn mooi aangekleed en met oog voor detail.

Zowel vanuit het salon, de eetkamer als de keuken komt men via de terrasdeuren op de immense tuin met zwembad (6 x 12 m en ondiep gedeelte). Er zijn voldoende ligzetels en kussens beschikbaar. Naast het zwembad is er een omkleedruimte met douche, toilet en zitbank. Op het uiterst gezellig overdekte terras met barbecue is het echt genieten van de omgeving.

De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

Een concierge woont ter plaatse in een studio. Uw privacy is gegarandeerd.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

10
6
3

Vakantiehuis Les Vignes Lavande

Villedieu, Provence

"Lou Pavoun” (4000 m2) is een rustig gelegen vakantiedomein in het typische dorpje Villedieu in de regio van de alomgekende Mont Ventoux (Vaucluse - Provence/Alpes-Côte d'Azur) niet ver van de rivier.

Er is een adembenemend mooi zicht op de wijngaarden en de omliggende natuur. In de grote afgesloten tuin met veel bomen, struiken en beplantingen is er een groot gemeenschappelijk zwembad (12x6m - 160 cm diep - verwarmd - open van 15/05 tot 30/09) en als heerlijke sportieve ontspanning : een petanquebaan.

Er is tevens een gesloten douchelokaal aan het zwembad, toegankelijk voor iedereen, met wc, lavabo en douche plus wasmachine. Buiten aan de rand van het zwembad is er nog een douche die werkt op zonne-energie : bedoeld om te douchen voor je in het zwembad gaat.

Het is een prachtige streek met ontelbare bezienswaardigeheden zoals : Avignon, Pont du Gard, Châteauneuf du Pape, Arles, Les Baux, de Camargue, de Lubéron, Marseille ... Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Er zijn 3 zeer mooi gerenoveerde gites, waarvan 2 in het hoofdhuis en 1 in een aparte gite. Ze hebben allemaal dezelfde prijs omdat ze telkens hun eigen voordelen hebben :

- De gite Glycine heeft een eigen privé tuintje, 3 slaapkamers en twee terrassen.
- De gite Romarin heeft een ruim terras en bevindt zich op de verdieping en heeft 2 badkamers.
- De gite Lavande staat apart, heeft een terras en ligt het dichtst bij het zwembad.

De 3 vakantieverblijven (Glycine, Romarin en Lavande) zijn comfortabel en functioneel ingericht.

Verhuur van zondag tot zondag.

4
1
1

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden