Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche

Bretagne

Centre-Val de Loire

Corsica

Côte d'azur

Hautes-Alpes

Île-de-France

Languedoc-Roussillon

Provence

Tarn

Comomeer

Lazio

Le Marche

Lombardije

Piemonte

Puglia

Salerno

Sicilië

Toscane

Umbrië

Costa Blanca

Costa Brava

Costa Calida

Costa de Almería

Costa De La Luz

Costa Del Sol

Costa Dorada

Ibiza

Algarve

Porto

Zilverkust

Paros

Oost-Vlaanderen

Marrakech

Wallis

Saly

Griekenland
Zwitserland
Zoek op regio
6 gasten
3 slaapkamers
1 badkamers
Huisdieren zijn niet toegelaten
Kindvriendelijk
Vakantiehuis
Maison Petit Sillans is een mooie vakantiewoning met privézwembad voor 6 personen in Sillans la Cascade, Var, Frankrijk.
Petit Sillans is praktisch ingericht en deels aangepast voor minder-validen. Alle ruimtes bevinden zich op het gelijkvloers en beschikken over airco. Het interieur is mooi, fris en gezellig.
Zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde van de woning is er een overdekt terras waar het zalig genieten is van een lekkere lunch, apero of barbecue. Het privézwembad (3.77m x 6m en diepte 1.2m) beschikt over een alarm wat zorgt voor een extra veiligheid voor de kinderen. Het houten terras rondom het zwembad van je vakantiewoning beschikt over voldoende ligzetels om te genieten van een siesta, een goed boek of het zonnetje. In de tuin zijn er verschillende gezellige hoekjes om volledig tot rust te komen.
Maison Petit Sillans is gelegen in Sillans la Cascade een prachtig ommuurd dorpje in de Var, Provence, Zuid-Frankrijk. In het dorpje zijn er authentieke smalle straatjes met kunstgalerijen, restaurantjes en terrasjes waar je heerlijk doorheen kan flaneren. Plan zeker een bezoek aan de waterval (Cascade) een indrukwekkend natuurverschijnsel. Ook voor de kinderen is het een leuk dagje uit. Het pittoreske dorpje ligt ca. 30km van Draguignan en op 20min. afstand van het meer St. Croix en de plaatsen Salernes, bekend vanwege haar keramiek en Entrecasteaux in de groene vallei van de rivier Bresque.
Dit vakantiehuisje voor 6 personen in Zuid-Frankrijk is een mooie rustige vakantiebestemming met tal van bezienswaardigheden in de prachtige streek van de VAR. tot rust komen
Airco
Privé omheind zwembad
Internet WiFi
Op wandelafstand naar stadje
Privé Verwarmd zwembad
Opladen aan stopcontact
Kindvriendelijke woningen
koelkast ,
diepvriezer ,
vaatwasser ,
microgolf ,
oven ,
plancha ,
mixer ,
broodrooster ,
sinaasappelpers ,
Nespresso ,
wasmachine ,
droogkast ,
stofzuiger ,
strijkijzer ,
strijkplank ,
kinderstoel ,
kinderbed ,
muggenramen ,
dekens ,
donsdekens ,
haardroger ,
biljart
petanque ,
parking prive (5x) ,
buitendouche ,
barbecue op gas ,
Privé omheind zwembad ,
zwembad met alarm ,
overdekt terras ,
tuinmeubilair
Lakens/handdoeken (€ 18,00 / persoon )
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Lakens/handdoeken
€ 18,00 / persoon
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.