Uiterst gezellig vakantiehuisje op wandelafstand van Chateaurenard.
Au Pied Des Tours is een bijzonder leuk en gezellig vakantiehuisje op wandelafstand van Chateaurenard (Provence-Alpes-Côte d'Azur). Het is een ideale uitvalbasis om de mooie streek van de Provence met al haar dorpjes en steden, zoals Eyragues, Saint-Rémy, Ile-sur-la-Sorgue,... te ontdekken.
Dit vakantiehuisje in Zuid-Frankrijk biedt een hedendaags, modern interieur met een zeer aangenaam comfort. Alle ruimtes bevinden zich op het gelijkvloers, wat het een perfecte woning maakt voor zij die iets moeilijker te been zijn. De drie kamers zijn ruim ingericht met ingemaakte kasten en een aangemane lichtinval. De living en open keuken geven uit op het ruim terras dat natuurlijk overdekt is met Provençaals groen. Vanop het terras heb je zicht op de tuin, het privé zwembad en een prachtig berglandschap. Het privé zwembad (ovaal : 4mx3m et 1,30 m de diep) staat boven de grond en is zo extra veilig met kleine kinderen.
De tuin is volledig omheind en biedt voldoende ruimte voor spelende kinderen. Er is ook een barbecue die de leuke zomeravonden extra gezellig maken. Er is een poes ter plaatse dat buiten slaapt.
Op een 10tal minuutjes wandelen bereik je via een leuk afgelegen wegje langs een rivier, dat net achter het huis ligt, het centrum van Chateaurenard. De ideale ochtendwandeling wanneer je 's ochtends om warme koeken bij de lokale bakker gaat of om s'avonds gezellig te aperitieven op één van de vele terrasjes in het stadje. Elke zondag kan je ook inkopen doen op de plaatselijke markt in het centrum van Chateaurenard. Hoewel de woning dicht bij het dorpscentrum ligt, genieten vakantiegangers in deze residentiële wijk van kalmte en rust.
De huiskat blijft ter plaatse, een mooie lapjeskat en zeer sociaal.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 15 | |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Uiterst gezellig vakantiehuisje op wandelafstand van Chateaurenard.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
De eerste dagen waren zeer warm, een plaats met airco zo geen luxe zijn er waren wel overal ventilators aanwezig. Prachtige woning met alles wat je nodig hebt. Ook eigenares was zeer behulpzaam. Ook omgeving is prachtig en alles kort bij de hand . Je hebt ook niet direct wagen nodig om boodschappen te doen. Leuke locatie en rustig.
La maison de Laure is een gezellig en schattig vakantiehuis met privé zwembad gelegen amper 1,5 km van het alomgekende Saint Remy de Provence (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Côte d'Azur).
Het vakantiehuis in Frankrijk voor 4 personen beschikt over een mooi zout zwembad (6x3) met leuk en voldoende tuinmeubilair, heerlijk om er te relaxen met een goed boek, een lekker drankje of een heerlijke maaltijd. Dit vakantiehuisje werd met heel veel smaak en oog voor detail ingericht. Het geheel is volledig afgesloten.
Ideaal vakantiehuisje met zwembad om deze streek van de Provence te verkennen en te ontdekken, zowel in de toeristische zomermaanden maar ook vooral buiten het hoog seizoen. Buiten het hoogseizoen kan men ook vanaf minimum 4 nachten huren. Er is geen barbecue maar de plancha maakt alles goed.
Er valt heel wat te beleven in Saint Remy de Provence, lees het in onze blog! Jullie zwembad even inruilen voor leuke zwemplekjes in de Provence-Alpes-Côte d'Azur of leuke bezienswaardigheden ontdekken in Bouches-du-Rhône ook dat kan je lezen in onze blogs!
Benieuwd naar onze andere vakantiehuizen in de Provence? Ontdek ze hier.
Villa L'Ousidou is een modern en strak vakantiehuis in de Provence, heel rustig gelegen in het typische dorpje Sauveterre op amper 12 km van Avignon (Provences/Alpes-Côte d'Azur). De omgeving is echt prachtig; aan de rand van het bos met uitzicht op de Mont Ventoux, les dentelles van Montmirail, het dorp en de wijngaarden van Châteauneuf du Pape.
In de tuin bevindt zich het zwembad (12x6m - diepte tot 2 m) omringd door een groot houten terras (130m2). Men vindt er heerlijke schaduwplekjes in het groen. Naast de barbecue is er ook nog een pingpong en een schommel.
Het interieur van het vakantiehuis met zwembad heeft een aparte stijl, het vele hout, de mooie raampartijen en af en toe gewaagde kleuren maken van dit vakantiehuis een leuk en gezellig verblijf.
Tijdens juli en augustus is het vakantiehuis voor max. 10 personen. De andere maanden voor max. 8 personen. De eigenaar woont ter plaatse in een ander huis. Uw privacy is gegarandeerd.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Le Mas du Moulin is een prachtig gerenoveerd luxueus vakantiehuis met privé zwembad voor 12 personen + 2 babies in Orgon dichtbij Saint-Remy-de- Provence. Deze oude typische mas werd door de eigenaars omgetoverd tot een waar paradijs met alle nodige luxe.
Het vakantiehuis Le Mas du Moulin ligt op een privédomein van meer dan 10,000 m2. De vakantievilla straalt rust en kalmte uit in een typisch mediterraans kader omgeven door een mooie natuur met pijnbomen, eeuwenoude olijfbomen, boomgaarden waar gedurende het gehele seizoen lekkere vruchten bloeien.
Dit vakantiehuis in de Provence met zwembad is zeer charmant ingericht waarbij zowel modern als authentiek meubilair werden gecombineerd. De keuken is ruim met een groot mooi kookeiland en teppaniaki, inductievuur en kookvuur aanwezig. De keukentoestellen zijn van superieure kwaliteit. De twee opendraaiende deuren in de keuken geven uit op een leuk terras. Nog enkele leuke voordelen zijn de aanwezigheid van 3 verschillende soorten koffiemachines, een biertab (bier wel zelf aan te kopen), en verschillende kruiden en basisbehoeftes zijn ter beschikking van de huurders. Vanuit de living heb je een leuk zicht op de infinity-pool. Er is een zeer grote televisie aanwezig met ingebouwde speakers. Er is ook en slaapkamer en suite van 100m2 met eveneens luxueuse inrichting.
Ook buiten zal je versteld staan van de grote zomerkeuken en de vele terrassen (totaal 500m2) rond het zwembad met zicht op de mooie tuin met grasplein. De troefkaart van deze vakantiewoning is zonder twijfel het fantastisch groot omheind verwarmd zwembad (14,5 x 7,5m totaal verwarmd vanaf 1 april tot 30 oktober) met al haar extra’s zoals de buitendouche, een poolhouse, pingpongtafel, een fontein, kleine waterval, hydromassage, jetstream en automatisch filtersysteem.
Het is ook een zeer kindvriendelijk vakantiehuis. Zo zijn er 2 babybedjes, 2 kinderstoelen, een babypotje, een babybad, een kinderwagen, een babypark en een afgesloten zwembad met verhoogd gebied voor de allerkleinsten. Het tuinmeubilair is luxueus en van hoogstaande kwaliteit. Er zijn 10 ligzetels haut de gamme, een mooi tuinsalon en 6 parasols.
Dit luxueus vakantiehuis met zwembad in Zuid-Frankrijk ligt dicht bij tal van bezienswaardigheden met steden zoals Avignon, Saint-Rémy-de-Provence, les-Baux-de-Provence. Ook de Luberon is dichtbij waar je Gordes, Bonnieux, L'isle-sur-la-Sorgue en Rousillon kan bezoeken. Ze worden beschouwd als de mooiste stadjes van de Provence. Wie graag in een grotere stad cultuur wil opsnuiven kan steeds een daguitstap naar Marseille, Aix-en-Provence of Montpellier ... inplannen. Een prachtige kindvriendelijke vakantiewoning met zwembad voor 12 personen voor een fantastische vakantie met het gezin en vrienden.
Enkel kleine honden toegestaan op aanvraag.
Eén keer per week komt er een poetshulp langs om de lakens/handdoeken te vervangen en de gemeenschappelijke ruimtes/badkamers te poetsen.
12 personen +2 babys zijn toegelaten.
Verbruik : 1 week = 100€ - 2 weken = 150€ (bij veel hoger verbruik kan er een supplement aangerekend worden)
Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).
Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.
Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.
Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.
Verken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.
's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611