Omgaan met de hitte !

Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche

Bretagne

Centre-Val de Loire

Corsica

Côte d'azur

Hautes-Alpes

Île-de-France

Languedoc-Roussillon

Provence

Tarn

Comomeer

Lazio

Le Marche

Lombardije

Piemonte

Puglia

Salerno

Sicilië

Toscane

Umbrië

Costa Blanca

Costa Brava

Costa Calida

Costa de Almería

Costa De La Luz

Costa Del Sol

Costa Dorada

Ibiza

Algarve

Porto

Zilverkust

Paros

Oost-Vlaanderen

Marrakech

Wallis

Saly

Griekenland
Zwitserland
Zoek op regio

Maar ik zie wel waar ik naartoe moet, want sommige mensen associëren de zomervakantie automatisch met de enige tijd dat ze vakantie hebben, schoolvakanties en hete temperaturen. Sommige klanten zeggen dat ze "niet tegen de warmte kunnen". Ze zien zichzelf al zwetend aan het zwembad en met baby's die om 4 uur 's ochtends schreeuwen omdat de zon die de hele middag op hun hoofd schijnt.Maar echt? Zo zien wij de dingen helemaal niet!

OPTIE 1
Als de Europese zomer voor jou te warm is, vertrek dan later op vakantie !
Wie al eens in september naar de Provence of in oktober naar de Costa del Sol is geweest, weet waarover ik het heb. De zeetemperaturen in de Middellandse Zee zijn tot ver in oktober super aangenaam en vanaf september kun je overal rond de Middellandse Zee genieten van een Indian Summer. Kijk toe hoe iedereen wegzakt in een post-summer- blues, terwijl jij op weg bent naar je gehuurde vakantiehuis voor je zomervakantie - in de herfst!

OPTIE 2
En net zoals velen instemmend knikken met het bovenstaande, zeggen anderen dat scholen niet de mogelijkheid geven om midden oktober te vertrekken.
Dus juli en augustus zal het worden! Ga wat hogerop! Overal in de heuvels of bergen in Zuid-Europa waait een licht zomerbriesje dat de temperatuur weer acceptabel maakt.
Huur een vakantiehuis met zwembad in de Dordogne, Ardèche of Toscane, waar je frisse lucht en een zomerbriesje zult aantreffen en misschien zelfs een dun truitje nodig hebt om 's avonds buiten op het terras te zitten. Heerlijk!

OPTIE 3
Nog een tip: de traditionele Mas.
Huur een traditionele Provençaalse mas of een authentieke Italiaanse woning met dikke muren die je gegarandeerd koel houden in de zomer.
Terwijl veel moderne huizen airconditioning hebben, omdat ze niet meer gebouwd zijn zoals vroeger, is dat hier gewoonweg niet nodig!

OPTIE 4
Tot slot, om toch de meest voor de hand liggende optie te noemen, een zwembad !
Een vakantiehuis huren met een privézwembadbetekent dat je kunt afkoelen nog voor het ontbijt, dat je 's nachts kunt zwemmen voor je naar bed gaat en dat je er de hele dag kunt genieten van deze perfecte afkoelingsmethode. Of je nu baantjes trekt, of gewoon op een floatie een dutje doet!

OPTIE 5
Sluit de ramen overdag en open ze 's nachts, precies het tegenovergestelde van de dagelijkse gewoonten in onze eigen koude omgeving.
Geniet van de nachtbries!
En ter herinnering: vergeet geen anti-muggen-spray.

OPTIE 6
Verwen uzelf met de luxe van een vakantiewoning met airconditioning en koel af op jouw gewenste tempo!
Cap biedt talloze huizen met airconditioning in de slaapkamers of gewoon in de volledige vakantiewoning! .