Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche
 
 Bretagne
 
 Centre-Val de Loire
 
 Corsica
 
 Côte d'azur
 
 Hautes-Alpes
 
 Île-de-France
 
 Languedoc-Roussillon
 
 Provence
 
 Tarn
 
 Comomeer
 
 Lazio
 
 Le Marche
 
 Lombardije
 
 Piemonte
 
 Puglia
 
 Salerno
 
 Sicilië
 
 Toscane
 
 Umbrië
 
 Costa Blanca
 
 Costa Brava
 
 Costa Calida
 
 Costa de Almería
 
 Costa De La Luz
 
 Costa Del Sol
 
 Costa Dorada
 
 Ibiza
 
 Algarve
 
 Porto
 
 Zilverkust
 
 Paros
 
 Namen
 
 Oost-Vlaanderen
 
 Essaouira
 
 Marrakech
 
 Wallis
 
 Saly
 
 Griekenland
Zwitserland
Sant’Angelo in Vado, Le Marche, Italië, Pesaro-Urbino
8 gasten
4 slaapkamers
2 badkamers
Kindvriendelijk
Vakantiehuis
Ben je op zoek naar een prachtige, ruime en afgelegen villa om te genieten van de schoonheid van Le Marche? Dan is domein Salvador de perfecte keuze. Deze formidabele vakantievilla is geschikt voor 20p en beschikt over een mooi zwembad en een unieke tuin. Domein Salvador is bereikbaar via een smalle, onverharde weg dus privacy en rust gegarandeerd!
De villa bestaat uit 3 heel gezellige woongelegenheden. La Salvia heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers, een perfect uitgeruste keuken en een woonkamer. Il Balsamino beschikt over 4 slaapkamers, 3 badkamers, terras, grote keuken, leefruimte, wasruimte en een veranda met eettafel. Beide woonunits bevinden zich in het hoofdgebouw. In de losstaande annex is woonunit Rosellina. Rosselina beschikt over 3 slaapkamers, een badkamer, keuken, woonkamer en veranda in metselwerk.
Salvador kan in zijn geheel of als aparte woonunits gehuurd worden. Indien samen gehuurd kan je van La Salvia en Il Balsamino via een tussendeur 1 ruime villa maken.
Het domein is omgeven door een prachtige tuin met een groot zwembad (15x5m). Heerlijk om af te koelen op warme zomerse dagen. De allerkleinsten kunnen ravotten in de kleine speeltuin met schommels.
Op amper 6km ligt de historische stad Sant’Angelo in Vado met zijn rijke cultuur en heerlijke keuken.
Domein Savador staat garant voor een onvergetelijke vakantie met familie of vrienden in de prachtige regio van Le Marche.
Ben je op zoek naar een prachtige, ruime en afgelegen villa om te genieten van de schoonheid van Le Marche? Dan is domein Salvador de perfecte keuze. Deze formidabele vakantievilla is geschikt voor 20p en beschikt over een mooi zwembad en een unieke tuin. Domein Salvador is bereikbaar via een smalle, onverharde weg dus privacy en rust gegarandeerd!
De villa bestaat uit 3 heel gezellige woongelegenheden. Il Balsamino bevindt zich in het hoofdgebouw en is de grootste van de 3 woonunits. Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime eetkamer met keuken en een prachtige veranda met woonkamer en TV. Er is een tweede eethoek met directe toegang tot de tuin. Naast de keuken voor de gasten is er een wasruimte met een kleine badkamer met toilet en lavabo. Op de eerste verdieping is er een slaapkamer voor 2 personen met eigen badkamer met bad en douche, een tweede slaapkamer met dubbel bed en 2 slaapkamers met telkens 2 1-persoonsbedden en mezzanines met directe toegang tot het terras. Er is een bijkomende badkamer met douche.
Het domein is omgeven door een prachtige tuin met een groot zwembad (15x5m). Heerlijk om af te koelen op warme zomerse dagen. De allerkleinsten kunnen ravotten in de kleine speeltuin met schommels.Bij het zwembad staan ligbedden, banken en parasols.
Op amper 6km ligt de historische stad Sant’Angelo in Vado met zijn rijke cultuur en heerlijke keuken.
Domein Savador staat garant voor een onvergetelijke vakantie met familie of vrienden in de prachtige regio van Le Marche.
Internet WiFi
Panoramisch uitzicht
Omheinde tuin
Gemeenschappelijk zwembad
Huisdieren op vakantie
Kindvriendelijke woningen
Vakantiedomein
vaatwasser ,
wasmachine ,
ventilator ,
muggenramen
tuinmeubilair ,
barbecue
 Wisseldag is  met een minimum aantal van  nachten  
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.