Bestemmingen
Zoek jouw vakantiewoning

Start je vakantie hier

Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Honden zijn toegelaten
-
+
Bekijk vakantiewoningen

Recent bekeken

Azienda Mastro - Lacrima

Loro Piceno, Le Marche, Italië, Macerata

6 gasten

3 slaapkamers

2 badkamers

Huisdieren toegelaten

Vakantiehuis

Over het domein

Azienda Mastro is een prachtige agritoerisme in Le Marche (Macerata, Loro Piceno) met 7 afzonderlijke woningen, gelegen in het betoverend heuvellandschap met op de achtergrond het Sibillini gebergte. Omringd door talloze middeleeuwse stadjes en op amper 40 km van de Adriatische zee.

Vakantiedomein Azienda Mastro heeft een grote, mooi aangelegde tuin. Deze agrotoerisme in Le Marche heeft 7 logementen in Le Marche met elk een eigen parkeerplaats en een mooi terras met het nodige tuinmeubilair. Iets lager in de tuin ligt het grote gemeenschappelijke zwembad (5x18). Het is omringd door grote terrassen met ligzetels. Hier kan je vanaf het overdekt terras ook genieten van het adembenemend zicht.

Je hart ophalen aan rust, ruimte en schone lucht om weer nieuwe energie te kunnen opdoen? Met familie, vrienden of juist alleen? In vakantiedomein Azienda Mastro is het heerlijk relaxen. Er zijn ook heel wat bezienswaardigheden in Le Marche.

Elk appartement met zwembad werd met zorg gerestaureerd en heeft een comfortabele en authentieke inrichting.

Over de vakantiewoning

Azienda Mastro is een prachtige agritoerisme met 7 afzonderlijke woningen, gelegen in het betoverend heuvellandschap met op de achtergrond het Sibillini gebergte. Omringd door talloze middeleeuwse stadjes en op amper 40 km van de Adriatische zee. Azienda Mastro heeft een grote, mooi aangelegde tuin. Iedere woning heeft een eigen parkeerplaats en een mooi terras met het nodige tuinmeubilair. Ietje lager in de tuin ligt het grote gemeenschappelijke zwembad (5x18). Het is omringd door grote terrasen met ligzetels. Hier kan je vanaf het overdekt terras ook genieten van het adembenemend zicht. Je hart ophalen aan rust, ruimte en schone lucht om weer nieuwe energie te kunnen opdoen? Met familie, vrienden of juist alleen? In Azienda Mastro is het heerlijk relaxen. Elk appartement werd met zorg gerestaureerd en heeft een comforabele en authentieke inrichting.

Faciliteiten

Internet WiFi

Panoramisch uitzicht

Gemeenschappelijk zwembad

Airco

Vakantiedomein

Gelijkvloers

Open keuken
Woonkamer
Slaapkamer: bed 1Persoon (2x) , douchekamer

Eerste verdieping

Slaapkamer: bed 2 personen
Slaapkamer: bed 2 personen
Badkamer: WC

Algemeen

wasmachine ,

vaatwasser ,

waterkoker ,

koffiezet ,

ijskast met vriesvak ,

TV ,

kinderbed op aanvraag ,

kinderstoel op aanvraag

Buiten

open terras ,

overdekt terras ,

tuinmeubilair ,

barbecue ,

parking prive

Opties

Extra bed (€ 100,00 / persoon / week ) ,

Verwarming (€ 0,00 ) ,

Huisdier (€ 50,00 / week )

Beschikbaarheid

Omgeving

De exacte locatie van de vakantiewoningen wordt na het boeken gedeeld
Winkels : 5 km
Restaurants : 5 km
Strand : 40 km
Luchthaven : 90 km
Loro Piceno : 5 km
Macerata : 20 km
Sibilini National Park : 35 km
Civitanova Marche : 40 km
Ancona : 90 km
Perugia : 130 km

Blijf op de hoogte en mis geen promoties, nieuwe huizen en tips

Deel deze vakantiewoning

Prijsoverzicht

Reserveer Azienda Mastro - Lacrima

€ 142

Startprijs per nacht
per nacht
Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Honden zijn toegelaten
-
+
Bekijk alle opties

Opties

Extra bed

€ 100,00 / persoon / week

Verwarming

€ 0,00

Huisdier

€ 50,00 / week

Terug naar alle huizen
€ 142
Startprijs per nacht
per nacht

Enkele praktische informatie over de vakantiewoning

Wat zijn de aankomst- en vertrektijden?

Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

Mag mijn hond mee naar het vakantiehuis?

Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.

Wat als ik mijn reservatie moet annuleren?

Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.

Heb je nog een vraag? Ons Cap-Team helpt je graag verder.