Bestemmingen
Zoek jouw vakantiewoning

Start je vakantie hier

Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Honden zijn toegelaten
-
+
Bekijk vakantiewoningen

Recent bekeken

Villa des Amandes

Bédarieux, Languedoc-Roussillon, Frankrijk, Hérault

8 gasten

4 slaapkamers

3 badkamers

Vakantiehuis

Geniet van de natuur en rust in Villa des Amandes, ideaal voor groepen en families!

Villa des Amandes is een prachtig vakantiehuis voor 6 volwassen en 2 kinderen, gelegen in de rustige natuur van Languedoc-Roussillon (Zuid-Frankrijk). De vakantievilla ligt op een heuvel te midden van de natuur en geniet van een prachtig panoramisch uitzicht. Met comfortabele voorzieningen is dit vakantiehuis een ideale keuze voor wie wil genieten van de natuur en tegelijkertijd comfort en gemak wil ervaren.

I​nterieur: Erop uit met de familie De villa beschikt over 4 slaapkamers, waarvan 1 met en-suite badkamer op de eerste verdieping. De open keuken, de gezellige woonkamer en de grote eetruimte zijn perfect voor een relaxte vakantie met familie of vrienden. Exterieur: volledige privacy Buiten vindt u een privézwembad met treden (10 x 5 x 1.2 m met alarm) dat verlicht is en verwarmd kan worden van mei tot oktober. De villa biedt mountainbikes aan voor het verkennen van de omgeving. Er is een gemetste barbecue voor gezellige avonden, en de tuin is omheind voor extra privacy. Geniet van het open terras, ideaal voor maaltijden in de buitenlucht. Voor extra plezier zijn er ook badminton, zwembadspeelgoed en floaties beschikbaar. Omgeving: Verken de Languedoc Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op slechts 7 minuten rijden. Verken charmante stadjes zoals Pézenas, met zijn markt op zaterdag, en ontdek de vele brocante winkels. Bezoek ook Montpellier, Narbonne, Carcassonne en andere pittoreske plekken. Voor de wijnliefhebbers is er de mogelijkheid om wijnproeverijen te doen bij lokale wijndomeinen, zoals in Assignan, waar het beroemde Château Castigno gelegen is. Voor de actieve vakantieganger zijn er tal van activiteiten zoals wandeltochten, mountainbike, kabelparcours tussen de bomen, kajakken, zeilen en nog veel meer.

Faciliteiten

Verwarmd zwembad

Omheinde tuin

Internet WiFi

Panoramisch uitzicht

Hoofgebouw - Gelijkvloers

Woonkamer: TV
Open keuken
Eetkamer
Berging
WC

Hoofgebouw - Eerste verdieping

Slaapkamer: bed 160cm , terras , douchekamer , inloopdouche , lavabo
Slaapkamer: terras , 160cm splitsbaar bed , airco
Slaapkamer: bed 90cm (2x) , terras
Badkamer: inloopdouche , lavabo
WC

Bijgebouw - Gelijkvloers

Slaapkamer: douchekamer , WC , bed 140cm
Mezzanine: bed 1Persoon (2x)

Algemeen

Nespresso ,

mixer ,

keukenlinnen ,

vaatwasser ,

microgolf ,

oven ,

broodrooster ,

waterkoker ,

diepvriezer ,

ijskast ,

kookvuur op gas ,

stofzuiger ,

strijkijzer ,

strijkplank ,

donsdekens ,

stereo ,

Streaming ,

gezelschapspelen ,

darts ,

ventilator ,

haardroger ,

wasmachine ,

droogkast

Buiten

Omheinde tuin ,

tuinmeubilair ,

tuinverlichting ,

gemetste barbecue ,

overdekt terras ,

open terras ,

tuinsalon ,

parasol ,

ligzetels ,

buitendouche ,

badminton ,

zwembad met alarm ,

buiten toilet ,

petanque

Beschikbaarheid

Omgeving

De exacte locatie van de vakantiewoningen wordt na het boeken gedeeld
Zee : 50 km
Rivier : 2 km
Meer : 20 km
Strand : 50 km
Restaurants : 2 km
Supermarkt : 3 km
Bakker : 2 km
Vissen : 2 km
Golf 9 holes : 8 km
Luchthaven : 50 km
Pézenas : 35 km
Béziers : 40 km
Narbonne : 65 km
Montpellier : 75 km
Carcassonne : 125 km
Le Lac du Salagou : 30 km
Kayak : 15 km
Canyoning/ via Ferrata : 15 km
Karting : 10 km
Bédarieux : 2.8 km

Blijf op de hoogte en mis geen promoties, nieuwe huizen en tips

Deel deze vakantiewoning

Prijsoverzicht

€ 200

Startprijs per nacht
per nacht
Volwassenen
18 jaar of ouder
-
+
Kinderen
2 - 17 jaar
-
+
Baby's
Jonger dan 2 jaar
-
+
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegelaten
€ 200
Startprijs per nacht
per nacht

Vakantiewoningen in Languedoc-Roussillon

Enkele praktische informatie over de vakantiewoning

Wat zijn de aankomst- en vertrektijden?

Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

Mag mijn hond mee naar het vakantiehuis?

Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.

Wat als ik mijn reservatie moet annuleren?

Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.

Heb je nog een vraag? Ons Cap-Team helpt je graag verder.